על החברה

דלק – חברת הדלק הישראלית

הוקמה בשנת 1951 על ידי ממשלת ישראל. מאז ועד היום, כשבבעלותה מגוון חברות בנות בתחומי האנרגיה והלוגיסטיקה, מאות תחנות דלק הפרושות ברחבי הארץ, חנויות נוחות ומתחמים קמעונאיים, וכשמאחוריה אף הנפקה מוצלחת בבורסה, מביטה דלק בגאווה על הישגיה הרבים, וממשיכה להוביל את שוק הדלק בישראל.
 

הבנות של דלק

במהלך השנים נולדו לדלק חברות בנות המספקות מענה לצרכים השונים של הלקוחות התעשיתיים והפרטיים של שוק הדלק בישראל ובעולם. מרכזי תדלוק, אמצעי שינוע, הובלה ומערכות לוגיסטיות וייצור שמנים, כמו גם שירותי ניפוק לאוניות בנמלים בארץ ובעולם – כל אלה הם רק חלק ממערך השירותים הכולל שמספקות חברות הבנות של דלק.
 
 

התחנות של דלק – על כל דרך ובכל עיר

עם רשת תחנות הדלק שלנו, הפזורות בכל רחבי הארץ, לא תיתקעו בלי דלק. בכל דרך ובכל עיר מחכה לכם תחנה של דלק, 364 ימים בשנה. את מוצרי הדלק והשמנים שלנו ניתן למצוא במאות תחנות תדלוק ברחבי הארץ, בהן תחנות תדלוק הנושאות את השם והסימנים המסחריים של "גל".
 
 

מנטה – פינוק על הדרך

רשת חנויות הנוחות "מנטה" הוקמה מתוך מחשבה על הנהגים שבדרך. המכונית חייבת דלק כדי לנסוע, וגם הנהגים צריכים לטעון מצברים ולהתרענן. קפה איכותי, כריכים ודברי מאפה טריים מבית קפה ג'ו במנטה, שתייה קלה וגלידות יעזרו לכם לצאת אל הכביש מחודשים ורעננים.
 
חנויות מנטה מציעות מענה גם למי שנותר ללא כסף מזומן או נתקל בבעיה עם הטלפון הסלולרי – שירותי משיכת מזומנים, כרטיסי הטענה לטלפונים סלולריים, אינטרנט אלחוטי ועוד, מחכים לכם אצלנו בחנויות.
 
לצד חנויות הנוחות לנהגים, במתחמים הקמעונאיים של דלק מטפלים גם במכוניות. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים ומוצרים נלווים ובהם שירותי רחיצה, שירותים לצמיג, שירותי סיכה ומוצרים לרכב.
 
מרבית תחנות התדלוק וחנויות הנוחות פועלות שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. 
 
 

דלק למען איכות הסביבה 

כחברה הפועלת בתוך הקהילה וכחלק ממנה, אנו מקפידים בכל הקשור לאיכות הסביבה וליישום התקנות בנושא. כל תחנות הדלק שלנו נבנות על פי תקני איכות הסביבה אשר נהוגים בישראל, ובתחנות הוותיקות השקענו ומושקעים עד היום עשרות מיליוני שקלים על מנת להתאימן לדרישות התקנים העדכניים.
 
שתי הסכמות מרכזיות של דלק עם המשרד להגנת הסביבה מעגנות את פעילותנו לשמירה על איכות הסביבה:
 
בהסכמה הראשונה התחייבנו לאתר זיהומים בתחנות קיימות ולשקמם במהלך תקופה של עד 10 שנים, ובשנייה אנו מחויבים להתקין במהלך ארבע שנים מערכות מישוב אדים סטייג' 2 (קליטת נדיפים אורגניים הנפלטים בזמן תדלוק ממכוניות פרטיות) בתחנות תדלוק שנמצאות בקרבת מבנים רגישים. את התקנתן של עשרות מערכות סטייג' 1 (מישוב אדים למכלים) בכל תחנות התדלוק של החברה סיימנו כבר בשנת 2008.
 
לצד כל אלה, החברה מתמידה לבצע בדיקות עצמיות בתחנות ולהדריך את מנהלי התחנות באופן שוטף. אנו עושים את מרב המאמצים על מנת למנוע פגיעה באיכות הסביבה ומרכזים מאמצים במטרה להתאים את כל תחנות החברה לדרישות ולתקנים הנהוגים בישראל.
 
 

טיפוח עובדים – דלק היא גם בית

בשבילנו דלק היא יותר ממקום עבודה. בשבילנו דלק היא בית שמאפשר להתפתח ולצמוח בו, בית שנותן סביבה תומכת, ובעצם, משפחה.
 
אנו בדלק שמים דגש על פיתוח, הדרכה ותוכניות רווחה שונות למען העובדים, דוגמת תוכניות פיתוח והעשרה במסגרת "דלק קמפוס" ותמיכת הקרן המיוחדת שלנו בלימודים אקדמאיים.
 
אנו מלווים את העובד בציוני דרך שונים, ימי הולדת ולידות, חוגגים יחד את חגי ישראל ומשקיעים בפעולות גיבוש קבוצתי. גם העובדים הוותיקים, אשר פרשו מדלק, ממשיכים להיות חלק מהמשפחה – והחברה שומרת איתם על קשר וממשיכה להזמינם לפעילויות שונות.
 
עובדינו נהנים גם מגודלה של דלק ומהחברות בנות הרבות שלה, שמאפשרות לנו ליזום שיתופי פעולה ולהעניק הנחות ותנאים נוחים לעובדים בתחומים רבים ומגוונים.