חברות בנות

מנטה
"מנטה" הוקמה מתוך מחשבה על הנהגים שבדרך ומגדירה מחדש את עולם חנויות הנוחות בדרכים. מלבד תחנות דלק ושטיפה, ניתן להתרענן עם קפה איכותי וארוחה, וליהנות ממגוון מוצרים ושירותים.
ג'ו
רשת בתי הקפה, שנוסדה בשנת 1997 עם פתיחת הסניף הראשון ברחוב החשמונאים בתל אביב, מונה למעלה מ-60 סניפים בזכיינות.
דלק גז טבעי
חברת “דלק גז טבעי” חרתה על דגלה להיות הראשונה להגשים את מלוא הפוטנציאל הגלום במאגרי הגז הטבעי שהתגלו בלב ים, לשם הורדת תעריפי החשמל, עלות האנרגיה לתעשייה ועתה גם לשם הורדה של עד 50% בעלויות האנרגיה לתחבורה.
דלק גז
דלק-גז, הינה בעלת רישיון לשיווק והובלת גפ"מ בישראל, אשר חרטה על דיגלה להוביל את הרפורמה במשק הגז בכדי להוזיל את יוקר המחיה בתחום הביתי ולהוביל מהפכה "ירוקה" בתחום התעשייה.
דלק פי גלילות
בחודש יוני 2007 זכתה חברת דלק במכרז לרכישת מתקני חברת “פי גלילות“ באשדוד, ירושלים ובאר שבע. לאחר רכישתה שונה שמה של החברה ל“דלק פי גלילות”. עם זכייתה במכרז קנתה לעצמה חברת דלק יתרון אסטרטגי בייבוא ובסחר בדלקים בישראל.
יונקס
החברה המאוחדת ליצוא נפט בע”מ (UNEX – United Petroleum Export Co. Ltd) הינה ספקית דלקים ימיים לאוניות הפוקדות את נמלי ישראל. החברה נוסדה בשנת 1959 וכיום בבעלות חברת דלק (75%) ובז”ן (25%).
דלק שינוע
דלק שינוע היא אחת מחברות הובלת הדלקים הגדולות בישראל, ומבצעת חלק גדול משינוע הדלקים בארץ. החברה מתמחה בעיקר בשינוע חומרים מסוכנים, ומובילה את כל מוצרי הדלק: בנזין, סולר, נפט, מזוט ביטומן ושמן.
דלק קליאוט
דלק קליאוט הינה סוכנות למכירה ואספקת מוצרי דלק (סולר, נוזל הסקה, נפט לחימום, מזוט ובנזין) ושמנים, למגוון רחב של לקוחות ברחבי הארץ. לסוכנות צוות עובדים וצי מכליות אשר יודעים להעניק שירות אישי, אמין ומידי.