דלק שינוע

דלק שינוע

דלק שינוע
דלק שינוע עוסקת בשינוע דלקים, מכולות ותפזורת באמצעות צי משאיות.
דלק שינוע היא אחת מחברות הובלת הדלקים הגדולות בישראל, ומבצעת חלק גדול משינוע הדלקים בישראל (גם עבור חברת דלק וגם עבור חברות אחרות).
 

צי מכליות גדול המספק שירותי שינוע לכל רחבי הארץ

חברת דלק שינוע מתמחה בעיקר בשינוע חומרים מסוכנים, ומובילה את כל מוצרי הדלק: בנזין, סולר, נפט, מזוט ביטומן ושמן. החברה מרכזת תחת קורת גג אחת את כל שירותי הובלת החומרים המסוכנים שלהם זקוק הלקוח, בכל נקודה בארץ.
דלק שינוע מספקת פתרונות מקיפים לצורכיהם של לקוחות החברה הרבים – חברות דלק, תחנות דלק, מפעלים ולקוחות פרטיים.
במהלך שנות פעילותה התרחבה חברת דלק שינוע, וכיום בבעלותה צי של כ-100 מכליות, נגררים להובלת מכולות וצי משאיות. לחברת דלק שינוע סניפי תפעול בחיפה, ירושלים, אשדוד ובאר שבע. פריסה זו מעניקה לחברה גישה נוחה למתקני הניפוק וגמישות תפעולית המאפשרת לה להגיע לכל נקודה ברחבי הארץ ולספק את שירותיה.
 

נהגים אמינים ומקצוענים

הערך המוסף של החברה הוא איכות ואמינות הנהגים ורמת השירות הגבוהה. נהגי החברה עוברים סינון ומיון קפדני בטרם קליטתם וידועים ברמת אמינותם הגבוהה ובמקצועיותם בכל הקשור לשינוע דלק.
 
כנהגים המובילים חומרים מסוכנים, נהגי דלק שינוע פועלים תחת הוראות בטיחות קפדניות ביותר. החברה מקיימת את פעילותה בתחום השינוע באמצעות קצין בטיחות בתעבורה המאושר מטעם אגף רישוי חומרים מסוכנים במשרד התחבורה. כמו כן, לדלק שינוע ביטוחים וכיסויים נרחבים ומקיפים, הן לסחורה בהעברה והן לנזקים צד ג'.
דלק שינוע

ליצירת קשר

רחוב הנפט ת"ד 12018
אשדוד מיקוד 31600
טלפון: 08-8534462 
פקס: 08-8534467

הנהלת החברה

יהודה אוחיון
מנכ"ל
 
ציון סבחה
מנהל תפעול צפון
 
אלי נפתלי
מנהל תפעול מרכז ודרום
 
ליאור בצרי
קצין בטיחות