ג'ו

ג'ו

ג'ו
רשת קפה Joe נוסדה בשנת 1997 עם פתיחת הסניף הראשון ברחוב החשמונאים בתל-אביב.
 
חלומם של בעלי הרשת דיוויד קליין ודב גולדפרב היה להציע חווית קפה מסוג אחר לכל שוחרי הקפה. הקמת בית קפה אשר יציע חוויית אירוח ביתי, אינטימי וחמים על כוס קפה גורמה משובח ואוכל איכותי בשרות אדיב ומקצועי המספק מענה לכל בקשה.
 
מקור שם הרשת מגיע מאגדת עם אמריקאית המספרת כי בשנת 1913, אסר מזכיר חיל הים האמריקאי ג'וספוס דניאלס (או בקיצור ג'ו) את צריכת האלכוהול בספינות הצי, כך שחיילי הצי נותרו עם הקפה כמשקה המוביל. לכוס קפה נתנו את הכינוי cup o joe על שם ג'ו דניאלס מזכיר הצי.
 
לאחר לימוד מעמיק של השטח החליטו דב ודיוויד לייבא קפה ירוק (לפני קלייה) מהזנים המשובחים ביותר שניתן להשיג בעולם ולייצר את הקפה כאן. כך נולד בארץ קפה חדש, תוצרת כחול-לבן עם השם האמריקאי Joe, והשאיפה הפכה למטרה: להחדיר את תרבות הקפה המשובח בארץ.
 
ייצור הקפה התבצע בתוך סניף החשמונאים. בבית הקפה הוצב תנור קלייה ובמרתף עסקו בטחינת הקפה ואריזתו. בית הקפה נודע מאז באיכות הקפה המוגשת בו והוא רכש לעצמו מוניטין בקרב קהילת אוהבי הקפה.
 
עד מהרה צמח הביקוש גם מצד בתי קפה אחרים, ומכונת הקלייה שבבית הקפה לא הצליחה לעמוד בהספקי הקלייה שנדרשו. דיוויד ודב החליטו שהגיע הזמן לצמוח ולהקים מפעל לייצור קפה. בשיתוף עם חברת Impianty STA האיטלקית נוצר קו ייצור מיוחד המסוגל להפיק קפה באיכות מושלמת.
 
כיום, מונה רשת קפה ג'ו כ-30 סניפים בזכיינות, אשר פועלים לפי אותם עקרונות של הסניף הראשון, אירוח נעים, אוכל טוב וכמובן, קפה מצוין. מפעל הקפה קולה היום כ-20 טון קפה בחודש אשר מוגשים בסניפי הרשת, ברשת מלונות דן ותחת מותגים רבים אחרים ברחבי הארץ.

כמו כן, פותח תפריט קפה ג'ו לחנויות הנוחות במנטה – אשר מציע חוויה של בית קפה בדרכים. בראש ובראשונה כוס קפה ג'ו משובח ואיתו סדרת המשקאות לקיץ ולחורף.

בקיץ – סמודיס' ומילקשייק ג'ו במנטה. הסמודיס', משקאות קרים על בסיס פירות וחלב המוכנים במקום ובטעמים מפנקים: תות בננה, מנגו אסאי, תפוח מלון, לימונענע ועוד. מילקשייק ג'ו מפנקים בטעמים בתוספת סירופ שוקולד וקצפת משובחת. 

סדרת משקאות החורף של ג'ו מציעה סחלב חם, קפוצ'ינו או שוקו בטעמים ותוספות עשירים וכן את סדרת המשקאות בטעמי צ'אי לאטה, שוקו אגוזים ומוקה. 

בתפריט האוכל של קפה ג'ו במנטה ניתן ליהנות ממאפים, כריכי שף עשירים בלחמים וטעמים משובחים, כמו בבית קפה. תפריט בית הקפה ממשיך ומתפתח בכל עת ומציע סלטי שף, מרקים, פסטה ועוד. התפריט משתנה מעת לעת.

קפסולות קפה ג'ו, הכירו את בית הקפה הביתי שלכם!

קפסולות קפה ג'ו, תואמות למכונות נספרסו –לוקחות את האספרסו המוכר לגבהים חדשים של טעם, גוף וארומה. בנוסף, הודות לטכנולוגיית ’’אקסטרה קרים’’ הייחודית של כיפת ההידוק, נוצרת קרמה עשירה במיוחד המאפשרת לנו להגיש את מיצוי הקפה המושלם לתערובות הגורמה שלנו ולחווית קפה עשירה שאינה נגמרת.

הקפסולות מוצעות במגוון טעמים נבחרים מהמומחים של קפה ג'ו ונמכרות במנטה במחיר משתלם על הדרך! 6 מארזים ב- 90 ₪ בלבד ובהטבה נוספת באפליקציית מנטה+.

 

ג'ו

ליצירת קשר

טלפון: 03-5562228

הנהלת החברה

עמי שם טוב
מנכ"ל