חזון וערכים

דלק תספק פתרונות אנרגיה מתקדמים וכוללים, תפתח תעשייה מקומית ותוביל את קמעונות הדרכים בישראל.
דלק תשאף להיות הבחירה הראשונה עבור לקוחות, ספקים, עובדים ושותפים עסקיים.
דלק תפעל תוך התבססות על ערכי שירותיות, מקצועיות, הוגנות, הישגיות, מצוינות וחדשנות, תוך אחריות לסביבה ולקהילה. 

שירותיות

דלק מתחייבת לעסוק בזיהוי מתמיד של צורכי לקוחותיה החיצוניים והפנימיים ותעסוק בפיתוחם של פתרונות איכותיים ויעילים ותיישמם הלכה למעשה לשביעות רצון לקוחותיה.
דלק, המספקת שירותים ללקוחותיה בכל ימות השנה, מתחייבת לזהות ולהבין את צורכיהם ולהעניק להם מענה כולל, מצוין ובלתי מתפשר. דלק תטמיע בתרבותה הארגונית עבודת ממשקים יעילה, קשובה ואיכותית שתספק מענה.

מקצועיות

דלק וכלל עובדיה ומנהליה מחויבים לפעול במומחיות ושיטתיות מרבית, להיות בחזית ולקבוע סטנדרטים בכל תחומי העשייה.
דלק תקנה לעובדיה את הכלים והשיטות האיכותיים ביותר לביצוע תפקידם. דלק תעשיר ותטפח את עובדיה באופן המתאים על מנת שיבצעו את תפקידם באופן מיטבי. העובדים בדלק יבצעו את משימותיהם במיומנות וביעילות מרבית על מנת לקדם מימוש מטרות החברה מול לקוחותיה, ספקיה ושותפיה.

חדשנות

דלק עובדיה ומנהליה יפעלו בגמישות מחשבתית ובחשיבה יצירתית במטרה ליצור ולהוביל רעיונות חדשים ופורצי דרך כמענה להתמודדות עם אתגרי העתיד.
דלק תקדם ותדרבן את עובדיה ומנהליה בכל הרמות לקיים תהליכי חדשנות, פיתוח ויצירה שקופים ומשותפים, ולהביאם לפני מקבלי ההחלטות. חדשנות ויצירתיות יהוו אחת מאמות המידה שלנו. אנו נקפיד על פיתוח ושילוב מוצרים ושירותים חדשים ואטרקטיביים בכלל פעילויותינו לצורכי יחידותיה השונות בעבודתן.

הוגנות

דלק תפתח ותייצר יחסי הוגנות עם כלל בעלי העניין ובניהם: עובדיה, ספקיה, שותפיה, לקוחותיה ובעלי מניותיה, ותתנהל מולם תוך התחשבות בצרכיהם ובקידום הדדי של מטרותיהם.
דלק תיצור סביבת עבודה הוגנת המתבססת על מנגנוני הערכה ותגמול להישגים תוך הדגשת תהליכי העצמה אישית והשקעה באווירה ארגונית חמה ובונה המושתתת על הכרה והוקרה. דלק תנהג בספקיה, שותפיה, לקוחותיה ובעלי מניותה בשקיפות, אחריות ונאמנות. דלק תנהג באחריות ובבטיחות מרבית כלפי הסביבה, הקהילה והחברה בה היא פועלת.

מצוינות והישגיות

דלק עובדיה ומנהליה, מחויבים לפעול בנחישות להשגת מטרות החברה, תוך מחויבות ומיקוד אישי וארגוני במימוש מיטבי של יעדיה.
חשיבה ועשייה ממוקדת תוצאות יהוו נר לרגלינו ועשייתנו תכוון למצוינות ולשיפור מתמיד בביצועינו. דלק תפתח מנגנונים ואקלים ארגוני, שיעודדו ויניעו את עובדיה ומנהליה למצוינות אישית וארגונית.